JEUGDTRAINERS GEZOCHT

Doordat onze club blijft groeien en veel jeugdatleten telt, zijn we nog op zoek naar bijkomende jeugdtrainers.  Interesse? Of ken je iemand? Laat het ons weten op bestuur@eendrachtaalst.be

November 2024

Ruben en Kim bij de Koning

Op donderdag 7 november werden de Olympische atleten en hun coach uitgenodigd op het Koninklijk paleis in Laken. Ruben Verheyden en Kim Barbé waren er ook bij en konden een kort gesprekje met de Koning en Koningin aangaan. Wat een eer.

Lees meer »

Veldloop Waregem: Eendrachters op het podium

Bij de cadetten jongens konden Xiam Stevens en Louis Meul mee de wedstrijd bepalen tot ze in een kopgroepje van 3 overbleven. De plaatselijke Cas Scheldeman was een tikkeltje sneller op het einde, waardoor Xiam knap 2de werd. Eerstejaars Louis Meul volgde enkele tellen later als 3de, een straffe prestatie. Ook Yasmin Barbé kon net niet winnen bij de pupillen. Andreas Cantaert werd knap 4de bij de scholieren jongens, terwijl Tuur Melckenbeeck (6de), Juliette Meul (7de) en Imani De Vriendt (9de) ook nog de top10 haalden. Alle uitslagen via https://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/41710/ 

Lees meer »

Veldloop Bonheiden: Fien De Meeter wint

Bij de scholieren meisjes kon Fien De Meeter haar eerste overwinning binnenhalen. Yannick Adriaens werd knap 6de bij de masters, Brent Soetens 9de op de korte cross. Alle uitslagen zijn te vinden, via volgende link: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/41696/ 

Lees meer »
Oktober 2024

Mariska Parewyck wint Crosscup Roeselare

Zondag 28 oktober stond de eerste individuele manche van de Crosscup op het programma van enkele Eendrachters. Bij de cadetten knalde Xiam Stevens naar een knappe 4de plaats. Ook Anna Ornelis deed het uitstekend en schoof mooi door naar de 4de plaats bij de scholieren meisjes. Kilani Njema is ook weer bijna terug op zijn beste niveau, hij werd knap 4de bij de scholieren jongens. Matthias Meert had een minder gevoel in de benen, maar werd toch nog knap 8ste. Mariska Parewyck controleerde de wedstrijd, maar het was toch pas nipt op de meet dat ze overwinning kon binnenhalen. Alle andere info via www.crosscup.be 

Lees meer »

FOTO's CROSSCUP RELAYS BERLARE

Er werden ook heel wat foto's genomen tijdens de Crosscup Relays Berlare. Via onze facebook pagina zijn er alvast al een hele reeks te zien dankzij Ruben Redant en Sven Pieters.

Lees meer »

Indrukwekkende resultaten op de Crosscup relays!

De Crosscup Relays in Berlare brachten helemaal wat we er van verwacht hadden. De benjamins deden het zeer goed, maar hier tracht men het competitieve nog wat tegen te houden. Maar dan was het aan de pupillen.. en hoe?? De meisjes knalden naar een klinkende overwinning en de 2de ploeg ook nog eens naar een knappe 6de plaats. De jongens deden er nog eens podium bovenop en een 6de plaats. Wat een generatie! Ook de miniemen kwamen richting de top10 uit. Proficiat aan de jeugdtrainers voor deze collectieve successen!

Lees meer »

GESLAAGDE DE BOEVER TRAIL D'ALOST

Op zondag 13 oktober zag de eerste editie van de Trail d'Alost het levenslicht. En hoe? Op een zonovergoten dag kregen de deelnemers een goed uitgepijlde, mooie omloop voorgeschoteld over afstanden 7km, 13km en 21km. We konden rekenen op meer dan 600 deelnemers voor de eerste editie en kregen positieve feedback binnen op onze organisatie. Bedankt aan alle deelnemers en medewerkers om dit event te laten slagen. Genieten jullie graag nog even mee van de foto's? Klik dan hier

Lees meer »

BK Marathon in Eindhoven - sterke resultaten van Team Vijverman

Ach meneer, een vlotte Eendrachter wil ik zijn. Met sterke benen alsjeblieft, meneer Merlijn.Of de delegatie van Team Vijverman daadwerkelijk Merlijn is tegengekomen in Eindhoven zal altijd in het occulte blijven. Dat afgelopen zondag in Eindhoven een Magische Marathon werd afgelegd, dat is een feit dat zeker is.

Lees meer »

EERSTE EDITIE VAN DE BOEVER TRAIL D'ALOST

Atletiekclub Eendracht Aalst pakt uit met een vernieuwend evenement. Zo zal de jaarlijkse Groenloop door en in het park van Aalst vervangen worden door de Trail d’Alost op zondag 13 oktober 2024. “We merkten dat lokale ronden lopen in het park inbond aan populariteit en men vandaag liever één grote ronde doet, ook over iets langere afstanden. Dus kwam dit nieuwe verhaal tot stand.” aldus sportief verantwoordelijke Kim Barbé. “Als club moet je meegaan met de nieuwe realiteit en we zijn er als club graag voor iedereen, van competitieloper tot recreatieve loper” vult voorzitter Sam De Geyter aan.

Lees meer »
September 2024

Beker van Vlaanderen - pupillen en miniemen

Op zaterdag 21 september was onze atletiekclub opnieuw in de weer en zo kon de Beker van Vlaanderen in Aalst doorgaan. De pupillen en miniemen gaven er het beste van zichzelf in deze B-finale. Bedankt aan alle medewerkers om dit mogelijk te maken.

Lees meer »

BK aflossingen in Oordegem met goud en zilver

Op zondag werd de piste in Oordegem ingelopen met de overige nummers van het Belgisch kampioenschap aflossingen. Onze dames hadden dus niet veel tijd om te recupereren richting hun 4x800m. Bovendien leek er met CABW een zware concurrent aan de start te komen. Lotte Vonck zette echter meteen orde op zaken. Meteen na de start stoof ze er vandoor om solo de stok door te geven in ongeveer haar persoonlijk record, maar vooral met een comfortabele voorsprong. Het is ongelooflijk, maar Lotte is altijd op de afspraak bij de aflossingen. Elena Kluskens deed er nog een schepje bovenop en wat mij betreft was de overwinning toen al binnen. De voorsprong liep op richting 100m en konden Jana Kluskens en Mariska Parewyck solo verder knallen op zoek naar een zotte chrono. Dat gebeurde ook, met 8.42.80 liepen de meisjes naar de 3de prestatie in de Belgische geschiedenis op zo'n 6 seconden van het Belgisch record. Uiteraard verpulverden ze opnieuw het Provinciaal en clubrecord met 10 seconden, maar vooral het is het 5de jaar op rij dat ze de Belgische titel binnenhaalden! Onze scholieren jongens deden het ook voortreffelijk. Niels De Tandt werd nogmaals overtuigd om zijn sprintersbenen in te ruilen voor startloper bij onze 4x800m ploeg. Niels smeet hem voor de ploeg en gaf de stok door aan Kilani Njema. Kilani zit goed in form en knalde ons weer helemaal in de wedstrijd na een straffe race van ongeveer 1.56. Dan was het aan Matthias Meert om ons zo dicht mogelijk bij STAX te houden. Matthias deed het uitstekend en Renu De Samblancx maakte het af en rolde de laatste concurrent voor zilver op. Met 8.13.03 tekenden we een veelbelovende prestatie op met 3 eerstejaars, die volgend jaar iets strafs willen neerzetten. Aan de dominantie van KAAG was niets te doen dit jaar, waardoor zilver meteen ons doel was.

Lees meer »