Clubkampioenschap Jeugd

Woensdag 29/07 (18u - 19u30) EN vrijdag 31/07 (18u - 20u)

Alvorens de gewone competitie te hervatten op 1 augustus, zal de club dit jaar een Clubkampioenschap voor onze jeugd inrichten (enkel voor aangesloten leden). Dit zal gebeuren in de vorm van een meerkamp en zal plaatshebben tijdens onze gewone trainingsuren in de laatste week van juli ( woensdag 29/07 EN vrijdag 30/07). Op deze twee dagen zijn er GEEN gewone trainingen (enkel voor kangoeroes). Door de geldende regels omtrent corona zullen wij dit in groepen doen van 15, telkens 2 groepen (1 groep jongens & 1 groep meisjes) per categorie die zullen begeleid worden door een trainer en een eventuele begeleider. Inschrijven is VERPLICHT !  Beperkt aantal deelnemers! De trainer en begeleider zullen tevens fungeren als juryleden.

Wil je mee doen? Vergeet dan niet om vooraf in te schrijven via het onderstaand formulier vòòr maandag 27/07 en op verzenden te klikken. Indien u zelf mee wilt begeleiden (extra medewerkers zijn nodig) gelieve dan het tweede formulier hieronder in te vullen en tevens op verzenden te klikken. 

 

 

 

Disciplines meerkamp

Benjamins (2011 - 2012) Pupillen (2009 - 2010) Miniemen (2007 - 2008)
60 m (woensdag) 60 m (woensdag) 80 m (woensdag)
600 m (vrijdag) 1000 m (vrijdag) 1000 m (vrijdag)
Kogelstoten (woensdag) Kogelstoten (vrijdag) Kogelstoten (vrijdag)
Verspringen (vrijdag) Verspringen (woensdag) Verspringen (vrijdag)
Hockeybalwerpen (vrijdag) Hockeybalwerpen (vrijdag) Speerwerpen (woensdag)

Uitslagen

Benjamins

Eindstand:

- De Bolle Xander 2637pt. (1)

- Vidal Lucas 2225pt. (2)

- Rottiers Simon 2213pt. (3)

- Jansegers Febe 1932pt. (1)

- Vreven Tuur 1908pt. (4)

- Cardon Jorre 1874pt. (5)

- Van Win Wout 1748pt. (6)

- Verhertbruggen Sam 1494pt. (7)

- Devriendt Xander 1411pt. (8)

- De Fauw Eliz 1394pt. (2)

- Van Eyck Lucas 1308pt. (9)

- Jansegers Tibe 1137pt. (10)

- Meul Louis 503pt (11)

Pupillen

Eindstand:

- Callebaut Esther 2035pt. (1)

- Van Lierde Lukas 1744pt. (1)

- Sienaert Fenne 1713pt. (2)

- Van Win Fien 1634 pt. (3)

- De Meeter Mats 1506pt. (2)

- Vliebergh Mauro 1500pt. (3)

- Wirsiy Nsolo Averra 1160pt. (4)

- De Neef Louise 764pt. (5)

- Verstraeten Luna 351pt. (6)

- Vanhoorne Orphée 284pt. (7)

Miniemen

Eindstand:

- Van Herreweghe Louis 3486pt. (1)

- Van Herreweghe Marty 2927pt. (2)

- De Tandt Niels 2566pt. (3)

- Van Win Noah 2125pt. (4)

- De Neef Laurens 1873pt. (5)

- Wirsiy Nsolo Solii 1779pt. (1)

- Vreven Warre 1382pt. (6)

- De Cort Guinevere 1241pt. (2)

- Haentjens Victor 1008pt. (7)

- Stas Elisa 987pt. (3)

- David Helene 898pt. (4)

- De Meeter Fien 763pt. (5)

- Asare Garcelle 653pt. (6)

- Van Hecke Evelien 467pt. (7)

 

Wat vond u van de organisatie?

Bekijk resultaten

Foto's Woensdag

HTT_0623.jpg
HTT_0623.jpg
HTT_0624.jpg
HTT_0624.jpg
HTT_0625.jpg
HTT_0625.jpg
HTT_0627.jpg
HTT_0627.jpg
HTT_0628.jpg
HTT_0628.jpg
HTT_0629.jpg
HTT_0629.jpg
HTT_0630.jpg
HTT_0630.jpg
HTT_0636.jpg
HTT_0636.jpg
HTT_0638.jpg
HTT_0638.jpg
HTT_0641.jpg
HTT_0641.jpg
HTT_0642.jpg
HTT_0642.jpg
HTT_0646.jpg
HTT_0646.jpg

Foto's Vrijdag

Met dank aan Evert Coppieters

DSC_0767.jpg
DSC_0767.jpg
DSC_0768.jpg
DSC_0768.jpg
DSC_0773.jpg
DSC_0773.jpg
DSC_0778-1.jpg
DSC_0778-1.jpg
DSC_0786.jpg
DSC_0786.jpg
DSC_0788.jpg
DSC_0788.jpg
DSC_0792.jpg
DSC_0792.jpg
DSC_0797.jpg
DSC_0797.jpg
DSC_0806.jpg
DSC_0806.jpg
DSC_0810-3.jpg
DSC_0810-3.jpg
DSC_0814-1.jpg
DSC_0814-1.jpg
DSC_0818.jpg
DSC_0818.jpg